09 Gru 2019

Mikołajkowy Halowy Turniej w Piłkę Nożną

Jak co roku początkiem grudnia, kiedy nasłuchujemy dzwonków Świętego Mikołaja, wszyscy wiemy, że jest to czas na prezenty, a najlepszym prezentem dla każdego chłopca jest udział w turnieju piłkarskim. Już po raz kolejny w naszej szkole zorganizowaliśmy Szkolny Mikołajkowy Halowy Turniej w Piłkę Nożną. Podobnie jak w zeszłym roku ze względów organizacyjnych został on zorganizowany w dwóch terminach: 6 grudnia 2019 roku (piątek) turniej rozegrały klasy IV, natomiast 7 grudnia 2019 roku ( sobota) swoje święto piłki nożnej miały klasy V, VI, VII i VIII.

6 grudnia 2019 roku bardzo emocjonujący mecz w halową piłkę nożną rozegrała klasa IV „a” z klasą IV „b”. Mecz zakończył się wygraną klasy IV „a” a zwycięski puchar wraz z słodyczami i upominkami wręczył szkolny Mikołaj z swoją świtą w obecności pani wicedyrektor Doroty Ludwiczuk.

7 grudnia 2017 roku do rywalizacji o puchary zgłosiło się sześć  drużyn: klasy Va,  VIa , VIb, VII „a+b” (połączone siły) oraz klasy VIIIa i VIIIb. Mecze rozgrywane zostały w dwóch kategoriach wiekowych systemem „każdy z każdym”.  Najlepszą drużyną w kategorii klas V- VI okazała się klasa VIa, natomiast w klasach VII- VIII zwycięstwo wywalczyli uczniowie klasy VIIIa. Puchary i dyplomy drużynom wręczyła Pani Dyrektor Dorota Rachwalik. Nagrody ufundowała Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, a słodycze – Rada Rodziców.

Cały turniej zorganizowali, przeprowadzili i wszystkie mecze sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły: Barbara Jóźwik- Przednowek, Tadeusz Dziechciarz i Mirosław Partyka.

                                                                                                                                 Barbara Jóźwik- Przednowek