07 gru 2021

Mikołajki i Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

Jak co roku, początkiem grudnia, kiedy nasłuchujemy dzwonków Świętego Mikołaja, wszyscy wiemy, że jest to czas na prezenty, a najlepszym prezentem dla każdego chłopca jest udział w turnieju piłkarskim.

Już po raz kolejny 6 grudnia został zorganizowany Szkolny Mikołajkowy Turniej w Halową Piłkę Nożną dla klas IV- VIII. Rozgrywki odbywały się na poziomie klas, jedynie najstarsze roczniki rozegrały turniej w kategorii łączonej VII- VIII klasy.

Po bardzo emocjonujących meczach uświetnianych tańcami i okrzykami kibicujących, mecz w kategorii klas IV zakończył się wygraną klasy IV„a”, w kategorii klas V zwycięski puchar odebrała klasa V „b”,  natomiast w kategorii klas VI zwycięstwo wywalczyła klasa VI „a”. W kategorii klas VII-VIII po rozgrywkach „każdy z każdym” zwycięstwo przypadło klasie VIII „a”, II miejsce zajęła klasa VII „a”, III miejsce przypadło klasie VIII „b”. Puchary i dyplomy zwycięskim drużynom  oraz wszystkim uczestnikom wraz z słodyczami i upominkami wręczył szkolny Mikołaj z swoją świtą w obecności pani wicedyrektor Doroty Ludwiczuk.

Puchary i dyplomy ufundowała  Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,  a słodycze Rada Rodziców.

Cały turniej zorganizowali, przeprowadzili i wszystkie mecze sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego SP Horyniec- Zdrój: Tadeusz Dziechciarz, Mirosław Partyka i Barbara Jóźwik- Przednowek.

 

GALERIA

 Barbara Jóźwik- Przednowek