15 Gru 2020

Martyna Kiełbasa laureatką powiatowego konkursu “Wiem wszystko o mojej miejscowości”

   10 i 11 grudnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie odbyło się wręczenie nagród laureatom XXIII edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”. W tym powiatowym konkursie historycznym i plastycznym wzięło udział 49 uczniów, przygotowanych pod kierunkiem 13 nauczycieli z 8 szkół z terenu powiatu lubaczowskiego. Byli to uczniowie najstarszych klas szkół podstawowych i szkół średnich.
W konkursie wzięli udział również uczniowie naszej szkoły z klas siódmych. Przygotowali prace plastyczne i fotograficzne. Wśród laureatek znalazły się dwie uczennice klasy 7a. Ogromny sukces odniosła Martyna Kiełbasa, która za swój cykl zdjęć cerkwi w Bruśnie Nowym otrzymała I miejsce. Z relacji Pani dyrektor biblioteki dowiedziałyśmy się, że jurorzy byli zachwyceni zdjęciami Martyny. (patrz relacja w linku )
Jej koleżanka Zofia Garbacz otrzymała wyróżnienie za pracę plastyczną ukazującą cerkiew w Radrużu.  Obie uczennice są bardzo utalentowane i na pewno jeszcze nie raz usłyszymy o ich sukcesach. 

https://www.mbp.lubaczow.pl/podsumowanie-xxiii-edycji-konkursu-wiem-wszystko-o-mojej-miejscowosci/

https://elubaczow.com/2020/12/15/nagrodzono-laureatow-konkursu-wiem-wszystko-o-mojej-miejscowosci/