16 cze 2021

KONKURS LOGOPEDYCZNY – wyniki

W  marcu uczniowie naszej szkoły licznie wzięli udział w VIII Powiatowym Konkursie Logopedycznym organizowanym przez Poradnie Psychologiczno – Pedagogiczną w Lubaczowie. Konkurs adresowany był do uczniów z klas I-III oraz  IV-VIII. Prace konkursowe rozpatrywane były w dwóch kategoriach: plastyczna i literacka.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły pokazali, jak wiele wspaniałych pomysłów i zdolności kryje się w ich głowach. Prace były bardzo ciekawe, zarówno pod względem formy, jak i techniki wykonania. Spośród 31 prac nagrody zdobyły następujące osoby: Lena Pawluk Dawid Bauer, Amelia Gutkowska, Michał Ludwiczuk, Marcin Mazurkiewicz, Milena Stankiewicz, Oliwia Drapała. Natomiast na wyróżnienie zasłużyli: Maciej Kusiak, Antoni Wojtowicz, Kamila Bauer, Oliwa Drapała oraz Ewa Hałucha. Szczegółowe wyniki znajdują się pod linkiem http://www.poradnia.powiatlubaczowski.pl/2021/06/01/wyniki-konkursu-logopedycznego/

Zwycięzcom oraz osobom wyróżnionym z całego serca gratulujemy !!! Natomiast serdecznie dziękujemy rodzicom za wsparcie i zachęcenie swoich dzieci co wzięcia udziału w konkursie. Do zobaczenia za rok :))

Izabela Sikora