Oliwia Papiernicka laureatką w 59. Plebiscycie Sportowym Nowin

Po licznych sukcesach sportowych w zeszłym roku 2018 nasza uczennica klasy VII A Oliwia Papiernicka została zgłoszona do 59. Plebiscytu Sportowego Nowin. Oliwia sportem interesuje się od zawsze odnosząc sukcesy zarówno w grach zespołowych, jak i dyscyplinach indywidualnych. Trenuje pływanie w Klubie Pływackim DELFIN i karate w Sekcji Karate Tradycyjnego w Lubaczowie. Jednak największe sukcesy zarówno drużynowe, jak indywidualne odnosi w biegach przełajowych i w tej dyscyplinie została zgłoszona do plebiscytu.

Plebiscyt sportowy Nowin to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking podkarpackich sportowców. Tegoroczna 59. edycja była prowadzona pod honorowym patronatem Władysława Ortyla, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Ewy Leniart, Wojewody Podkarpackiego oraz Tadeusza Ferenca, Prezydenta Miasta Rzeszowa, Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej PZPN, Podkarpackiej Federacji Sportu PFS oraz Ludowych Zespołów Sportowych LZS.

Oliwia w głosowaniu wygrała eliminacje powiatowe oraz w głosowaniu finałowym zajęła II miejsce w województwie w kategorii Sportowiec- Junior.

25 stycznia 2019 roku w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbyła się Gala Mistrzów Sportu 59. Plebiscytu Sportowego Nowin, która była połączona z Balem Mistrzów Sportu. Podczas gali Oliwia odebrała pamiątkowe dyplomy, medal, statuetkę i nagrody.

Dumni z naszej uczennicy gratulujemy!!!


Czytaj więcej: https://nowiny24.pl/59-plebiscyt-sportowy-glosowanie-zakonczone-wybralismy-najlepszych-i-najpopularniejszych-sportowcow-juniorow-trenerow-i-druzyny/ar/13631402#serwisy

Czytaj więcej: https://nowiny24.pl/gala-mistrzow-sportu-59-plebiscytu-sportowego-nowin-w-hotelu-prezydenckim-w-rzeszowie-retransmisja/ar/13841028

Registration for : Oliwia Papiernicka laureatką w 59. Plebiscycie Sportowym Nowin

[contact-form-7 id="4"]
Registration Now

Share This Course