III miejsce za ,,Herody”

Tradycyjnie w ostatnią niedzielę stycznia (26) odbył się w sali teatralnej konkatedry w Lubaczowie  XII Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych ,,Herody” 2020.

Wśród zgłoszonych grup znaleźli się także uczniowie klas V-VIII, którzy zaprezentowali się  w 15-minutowym przedstawieniu. To pierwszy występ tej grupy, która stanęła na podium, zdobywając 3 miejsce.

W ,,Herodach” wystąpili: Kacper Stobierski, Bartłomiej Szewczuk, Michalina Kulczycka, Oliwia Drapała, Wiktor Marcicki, Dawid Bąk, Hubert Kiełbasa, Piotr Rozner, Michał Hałabuda, Filip Szymeczko. Na skrzypcach zagrała Emilia Kazik, a kolędy zaśpiewały: Oliwia Pruchnicka, Karolina Rawska, Liliana Stopyra, Amelia Kornaga.

Nad przygotowaniem występu czuwały: Agata Nesterak i Marta Lewko. Uczniowie pracowali od listopada, a na próby przychodzili nawet w czasie ferii. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w pracę. Swoją wdzięczność wyrażamy także rodzicom uczniów za odpowiedzialną współpracę w kwestii  dowożenia  dziecina próby i występ w Lubaczowie.

Agata Nesterak i Marta Lewko

 

 

Registration for : III miejsce za ,,Herody”

[contact-form-7 id="4"]
Registration Now

Share This Course