20 cze 2018

APEL SZKOLNY

13.06.2018r. odbył się ostatni apel szkolny podsumowujący  konkursy wewnątrzszkolne i zewnętrzne, w których udział brali uczniowie naszej szkoły.

W konkursie Mistrz czytania ze zrozumieniem w kategorii klas IV – VI zwyciężyli:

Mistrz: Jakub Skibicki – kl. VI b

I wicemistrz: Klara Kornaga– kl. VI a

II wicemistrz: Kinga Hulak– kl. V b

 

 

 

 


W konkursie Mistrz czytania ze zrozumieniem w kategorii klas VII – II G zwyciężyli:

Mistrz:   Jagoda Dobosz – kl. II a G

I wicemistrz: Anna Szawłoga – kl. VII a

II wicemistrz: Paweł Skiba – kl. II a G

 

 

 

 

 

W konkursie Mistrz ortografii w kategorii klas IV – VI zwyciężyli:

Mistrz:   Jakub Skibicki – kl. VIb

I wicemistrz: Wiktoria Syndyka – kl. Va

II wicemistrz: Natalia Słotwińska – kl. VIa

 

 

 

 


W konkursie Mistrz ortografii w kategorii klas VII – II G zwyciężyli:

Mistrz:  Jagoda Dobosz – kl. II a G

I wicemistrz: Roksana Wałczyk – kl. II a G

II wicemistrz: Gabriela Mazurkiewicz – kl. II a G

 

 

 

 


W Szkolnym konkursie z języka angielskiego zwyciężyli:

Paweł Skiba – kl. IIaG w kategorii klas II gimnazjum

Anna Szawłoga – kl. VIIa w kategorii klas VII

Łucja Krzych – kl. VIa w kategorii klas VI

Oliwia Łuczyszyn – kl. Va w kategorii klas V

Liliana Stopyra – kl. IVb w kategorii klas IV

 

 

 

 

 

W konkursie Mistrz języka niemieckiego zwyciężyła:

Anna Szawłoga – kl. VII a

 

 

 

 

 

W konkursie dla klas IV „Zwierzęta dziko żyjące w naszych lasach” organizowanym przez Koło Łowieckie „Sokolik” zwyciężyły:

I miejsce: Julia Presz – kl. IVa

II miejsce:  Ewa Hałucha – kl. IVb

III miejsce: Julia Grześkiewicz – kl. IVa

 

 

 

 

 

W Konkursie przyrodniczym klas V zwyciężyli:

I miejsce: Wiktoria Syndyka – kl. Va

II miejsce: Amelia Pszonka – kl. Va

III miejsce: Wiktor Marcicki– kl. Va

 

 

 

 

 

W Konkursie przyrodniczym klas VI zwyciężyli:

I miejsce: Magdalena Pruchnicka – kl. VIb

II miejsce: Kinga Mazurkiewicz – kl. VIa

III miejsce:  Agata Burdzińska – kl. VIb

 

 

 

 

 

W konkursie geograficznym „Poznaj swój kraj” w kategorii klas VII zwyciężyli:

I miejsce: Hubert Szymeczko– kl. VIIa

II miejsce: Patrycja Niedużak– kl. VIIb

III miejsce: Anna Szawłoga– kl. VIIa

 

 

 

 

 

W konkursie geograficznym „Poznaj swój kraj” w kategorii klas III gimnazjum zwyciężyli:

I miejsce: Gabriela Kulczycka– kl. IIIaG

II miejsce: Wiktoria Kosak– kl. kl. IIIaG

III miejsce: Anna Nepelska– kl. kl. II bG

 

 

 

 

 

W konkursie biologicznym „Mistrz anatomii” w kategorii klas VII zwyciężyli:

Mistrz: Bartosz Kot– kl. VIIb

I wicemistrz: Wiktoria Kot– kl. VIIb

II wicemistrz: Patrycja Niedużak– kl. VIIb

 

 

 

 

 

W konkursie biologicznym „Mistrz anatomii” w kategorii klas II gimnazjum zwyciężyli:

Mistrz: Roksana Wałczyk– kl. IIaG

I wicemistrz:Jagoda Dobosz– kl. IIaG

II wicemistrz:  Gabriela Mazurkiewicz– kl. IIaG

 

 

 

 

 

W konkursie „Mistrz matematyki” w kategorii klas IV zwyciężyli:

Mistrz: Mateusz Kot– kl. IVa

Wicemistrz: Karolina Rawska– kl. IVb

 

 

 

 

 

W konkursie „Mistrz matematyki” w kategorii klas V zwyciężyli:

Mistrz: Diana Kosak– kl. Va

Wicemistrz: Dawid Bąk– kl. Va

 

 

 

 

 

W konkursie „Mistrz matematyki” w kategorii klas VI zwyciężyli:

Mistrz: Dawid Basznianin– kl. VIb

Wicemistrz: Jakub Skibicki– kl. VIb

 

 

 

 

 

W konkursie „Mistrz matematyki” w kategorii klas VII zwyciężyli:

Mistrz: Michał Skiba– kl. VI b,

Wicemistrz ex aequo:

Anna Szawłoga– kl. VIIa, Bartosz Kot– kl. VIIb, Patrycja Niedużak– kl. VIIb

 

 

 

 

 

W konkursie matematycznym „Jeden z najlepszych” zwyciężyli:

I miejsce: Paweł Skiba– kl. IIaG

II miejsce: Wiktor Krzych– kl. IIIaG

III miejsce: Marcin Chmielowiec– kl. IIIaG

 

 

 

 

 

W XI Międzygimnazjalnym Konkursie Ortograficznym “Cudze chwalicie, swego nie znacie…” w kategorii drużynowej uczennice: Anna Gliniak, Gabriela Kulczycka, Jagoda Dobosz zajęły I miejsce, w indywidualnej zaś tytuł mistrza ortografii zdobyła Anna Gliniak.

 

 

 

 

 

W XVII Ogólnopolskim Turnieju Recytatorskim ”LITERATURA DLA DZIECI” Adrian Krzych zajął 2 miejsce.

W XXVIII Ogólnopolskim Turnieju Recytatorskim Literatury Tworzonej na Obczyźnie ”OD MICKIEWICZA DO MIŁOSZA  Adrian Krzych zdobył wyróżnienie.

W XIV Grand Prix ”Recytator Roku 2018′‘- Adrian Krzych zajął  2 miejsce, a Anna Nepelska – zdobyła wyróżnienie.

 

 

 

 

 

Na Powiatowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w piłce nożnej dziewczęta zajęły miejsce 2, a chłopcy – 5.